Telefon +48566560000

Zamknij (x)

MYSZKI


Nowoczesne myszki gamingowe – do gier i nie tylko

W excaliburgaming.pl zamówisz ergonomiczne myszki gamingowe, które świetnie leżą w dłoni. Są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dostępne w wielu różnych kolorach, w tym w wersji RGB. Proponujemy zarówno przewodowe myszki dla graczy, jak i bezprzewodowe myszki do gier.

Wiele modeli, które znajdziesz w naszej ofercie, jest wyposażona w dużą liczbę funkcjonalnych przycisków. Dzięki temu myszki gamingowe z naszego sklepu idealnie sprawdzają się także podczas wykonywania absorbującej pracy zdalnej.

Masz komputer typu Mac, a może z systemem Windows – wybierając jedną z myszek z naszego sklepu, wiesz, że będzie kompatybilna z tymi wariantami oprogramowań. Wśród walorów, którymi cechują się nasze myszki do grania, warto podkreślić dużą rozdzielczość (2400 DPI i więcej), pojemność baterii (modele bezprzewodowe), elegancki design, a także wyjątkową trwałość.

Jeśli wahasz się, nie wiedząc, która myszka dla graczy najlepiej sprawdzi się w Twojej sytuacji, napisz do nas lub zadzwoń – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Filtruj według

SENSOR
ROZDZIELCZOŚĆ
DPI DPI
ŁĄCZNOŚĆ
INTERFACE
KOLOR
Cena
Filtruj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie