Telefon +48566560000

Zamknij (x)

PADY


Kontrolery – nowoczesne, na smartfona i retro

Chciałbyś mieć zawsze ulubioną rozrywkę na wyciągnięcie ręki? Świetnie, w takim razie zdecyduj się na jeden z naszych kontrolerów – bezprzewodowych lub podłączanych przewodowo konsol. Działają znakomicie, gdy korzystasz z systemu Android albo jeśli chcesz skorelować kontroler z komputerem PC. Konsole, czy też pady są doskonale dostosowane do Twoich wysokich wymagań.

Dzięki nim możesz bez problemu oddać się dynamicznej rozgrywce RPG, MMORPG czy symulacyjnej. Wszędzie tam, gdzie liczy się Twoja zręczność, będziesz mógł osiągnąć poziom mistrzowski. Każdy nasz kontroler ma perfekcyjnie rozmieszczone przyciski, dlatego Twoje palce intuicyjnie same je odnajdują.

Nie musisz co chwilę się upewniać, czy naciskasz właściwy, nawet jeśli masz pada w rękach po raz pierwszy. Dodatkowym atutem jest wbudowany akumulator – jego obecność sprawia, że nie musisz kończyć grać, jeśli akurat „padnie” zasilanie lub gdy Twój dostawca niespodziewanie wyłączy na chwilę prąd. Znajdziesz u nas wiele kontrolerów w wielu kolorach, pasujących do różnych gier – tych najnowszych, najstarszych, jak i w wersji na smartfona.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kontrolerów!

Filtruj według

KOMPATYBILNOŚĆ
Cena
Filtruj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie