Telefon +48566560000

Zamknij (x)
Kabel HDMI Excalibur AX-HU88 2.1 8K...

Kabel HDMI Excalibur AX-HU88 2.1 8K Ultra HD 1M 60Hz 48Gbp

Dostępny produkt z innymi opcjami
31,79 zł
Sprzedano sztuk: 2

Kabel HDMI Excalibur 2.1

Przewód HDMI Premium 2.1 marki Excalibur wykonany jest w 99,99% z czystej miedzi beztlenowej, dzięki czemu zapewnia szybki przesył danych pomiędzy odbiornikiem satelitarnym a telewizorem. Obsługuje również transmisje 3D.

Wysyłka w ciągu 24 - 48 godzin
Darmowa wysyłka dla zamówień od 199 zł
Zwrot w ciągu 14 dni


Akceptujemy płatności:Nasze przesyłki dostarczają:DŁUGOŚĆ KABLA
  • 3 M
  • 1 M


 

Wysoka jakość wykonania 

Kabel wyprodukowany został zgodnie ze standardami HDMI™ oraz z materiałów najwyższej jakości. Zapewnia to jego długą żywotność oraz trwałość. Solidnie wykonane wtyki oraz wysoka elastyczność przewodu gwarantują wygodę użytkowania. Cynowe i miedziane kable zapewniają brak utraty jakości w trakcie przesyłu nawet przy zachowaniu wysokiej elastyczności kabla. Wszystkie komponenty zostały starannie wyselekcjonowane, aby sprostać wymaganiom jakości HDMI.

Standard 2.1

Obecnie najnowsza wersja przewodu HDMI. Przepustowość tego interfejsu może sięgać nawet 48 Gbit/s, czyli została ona zwiększona aż o 30 Gbit/s względem HDMI 2.0. Dzięki temu maksymalna rozdzielczość wspierana przez tę wersję standardu to nawet 10K, choć z punktu widzenia użytkownika zdecydowanie ważniejsza jest obsługa rozdzielczości 4K w 120 kl./s i 8K w 60 kl./s. Dzięki temu posiadacze najnowszych monitorów będą mogli wyciągnąć z nich to co najlepsze.

Obraz 8K 

Zapewnia 8 razy więcej detali niż standard HD. W pozycji horyzontalnej to ponad 8 tysięcy pikseli, które zapewniają duża lepszą jakość obrazu i jego szczegółowość. Wyświetlane na nim filmy będą wyglądać realistyczniej i do tego tworzyć widok, jak w sali kinowej.

VRR

Standard ten obsługuje VRR (Variable Refresh Rate), czyli zmienną częstotliwość odświeżania ekranu, tak istotną w grach, w których liczba wyświetlanych co sekundę klatek nie jest stała. Dzięki temu obraz jest płynniejszy i nie jest rozrywany na części.

ALLM 

Funkcja istotna dla graczy to również Auto Low Latency Mode (ALLM), odpowiadająca za automatyczne rozpoznawanie treści takich jak gry i przestawianie urządzenia w tryb o zmniejszonym input lagu.

eARC

Warto wspomnieć też o eARC, czyli poszerzonym kanale zwrotnym audio, dzięki któremu możliwe jest dwukierunkowe przesyłanie dźwięku o dużej przepustowości, między innymi w formatach Dolby Atmos i DTS-X.

QMS

Quick Media Switching ma sprawić, że obraz na ekranie pojawia się natychmiast przy przełączaniu się między treściami o różnej liczbie klatek na sekundę (na przykład z transmisji sportowej nadawanej w 60 kl./s na film nagrany w 24 kl./s).

QFT

Quick Frame Transport ma jeszcze bardziej zmniejszać input lag.

Dynamiczne HDR 

Telewizory obsługujące szeroki zakres dynamiczny (High Dynamic Range, HDR) umożliwiają wyświetlanie obrazu o dużo szerszym zakresie jasności i kolorów niż tradycyjne urządzenia. Dzięki temu obraz jest wyrazisty i żywy, ponieważ lepiej odzwierciedla to, co rzeczywiście widzimy.

Telewizory HDR muszą wyświetlać sygnał minimum 10-bitowy, który ma 1024 (2^10) odcieni szarości, czyli o cztery razy lepszej gradacji od telewizorów SDR. I to właśnie połączenie lepszej gradacji, znacznie wyższej jasności oraz rozdzielczości 8K sprawia, że dobrze zrealizowane filmy HDR tak bardzo przewyższają jakością materiały SDR.

Ochrona przed korozją 

Wtyczka pokryta jest 24. karatowym złotem, który chroni ją przed korozją, a dodatkowo zapewnia optymalne działanie oraz maksymalny transfer danych.

Szeroka kompatybilność

Przewód współpracuje z wieloma urządzeniami codziennego użytku m.in. laptopami, monitorami, telewizorami, konsolami czy projektorami. Zapewnia to nieograniczone możliwości oraz swobodę użytkowania.

Specyfikacja techniczna:

Typ wejścia: HDMI

Technologia: 2.1 i wszystkie niższe

Model: AX-HU987

Ochrona sygnału: EMI

Materiał: miedź, 24. karatowe złoto, osłona PVC

Kolor dominujący: czarny

Długość przewodu: 3 metry

Ilość pinów: 19+1

Kanały: Ethernet i zwrotny AudioRC

Głębia kolorów: do 48 bitów

Dodatkowe funkcje: obsługa transmisji 3D, 8K@60 Hz i innych

Certyfikaty: CE, RoHS, ATC, HDMI™

TYP KABLA
HDMI
ROZDZIELCZOŚĆ KABLA
8K
5903457126109

W tej kategorii polecamy produktów: 12

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie