Telefon +48566560000

Zamknij (x)

Dokonując zakupu w naszym sklepie możesz wybrać jedną z wielu metod płatności:

Szybki przelew

Po wybraniu tej metody płatności, zostaniesz poproszony o wskazanie swojego banku. Następnie zostaniesz automatycznie przekierowany do wybranego serwisu i zalogujesz się wykorzystując danych dostępu do płatności internetowych celem potwierdzenia płatności. Zwykle księgowanie środków odbywa się zaledwie w ciągu kilku minut od zlecenia przelewu. Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowany na stronę www.excaliburgaming.pl, a Twoje zamówienie jako opłacone trafi do naszego systemu. Ta metoda płatności realizowana jest przez Przelewy24 należące do Spółki PayPro SA, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, KRS 0000347935.

BLIK

Po wybraniu tej metody płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym zostaniesz poproszony o wypełnienie swoich danych oraz podanie sześciocyfrowego kodu z aplikacji. Zazwyczaj, księgowanie środków odbywa się zaledwie w ciągu kilku minut od zlecenia przelewu. Zwykle księgowanie środków odbywa się zaledwie w ciągu kilku minut od zlecenia przelewu. Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowany na stronę www.excaliburgaming.pl, a Twoje zamówienie jako opłacone trafi do naszego systemu. Ta metoda płatności realizowana jest przez Przelewy24 należące do Spółki PayPro SA, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, KRS 0000347935.

Płatność kartą

Akceptujemy płatności kartami MasterCard oraz Visa. Po wybraniu tej metody płatności zostaniesz poproszony o podanie numeru karty kredytowej, na podstawie którego sprzedawca identyfikuje wystawcę karty. W zależności od indywidualnych ustawień konta bankowego, możesz zostać przekierowany do strony banku wystawcy. Po identyfikacji zostaniesz ponownie przekierowany na stronę www.excaliburgaming.pl, a Twoje zamówienie trafi do naszego systemu. Ta metoda płatności realizowana jest przez Przelewy24 należące do Spółki PayPro SA, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, KRS 0000347935.

Przelew tradycyjny

Wybierając opcję przelew tradycyjny, po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas e-mail potwierdzający zamówienie i dane niezbędne do dokonania przelewu. Zgodnie z instrukcją, pamiętaj o wpisaniu w tytule przelewu numeru Twojego zamówienia - z pewnością ułatwi nam to identyfikację płatności. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, zamówienie zostanie przekazane do realizacji. Wybierając tę metodę płatności, zostanie Tobie przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, co przyspiesza proces przypisania Twojej płatności do zamówień.

Płatności mobilne

Wybierając opcję przelewów mobilnych, zapłacisz za zamówienie jednym kliknięciem. Po wybraniu tej metody płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym zostaniesz poproszony o zalogowanie się na swoje konto Google/Apple, celem zaakceptowania transakcji. Kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego rachunku bankowego.

Płatność przy odbiorze

Jeśli wolisz zapłacić za zamówienie kurierowi podczas odbioru przesyłki, wybierz opcję „Płatność przy odbiorze”. Wybierając tą formę płatności, za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Przy wybraniu płatności pobraniowej, przygotuj odliczoną kwotę.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie